top of page
Čištění ozonem

Naši pracovníci Vám dle Vašich požadavků prostory vyčistí. Délka čištění závisí na velikosti prostor. V případě, že máte o takovou službu zájem, pošlete nám email s přesnými požadavky, adresou a velikostí prostor. Náš tým se s Vámi spojí a řekne Vám více. 

Jak jsou ozon a dezinfekce ozonem účinné?

100 procentně – samozřejmě při dodržení správného výběru jeho generátoru například pro velikost prostoru, který chcete dezinfikovat. Ozonu neodolá žádná bakterie ani vir, díky plynnému skupenství prostupuje všude. Do každého kouta interiéru, působí očistně na věci, nástroje, omítky. Eliminuje tak škodlivé zárodky i zdroje zápachů. Čističky jsou tedy vhodné jak pro dezinfekci, tak pro likvidaci zápachů třeba od kouře.


Poradí si ozon i s novými typy virů, třeba i s koranaviry, včetně SARS-CoV-2, který způsobuje onemocnění Covid-19?

Ano, z toho důvodu je o ozonové generátory enormní zájem. Použití je navíc jednoduché a široké. Odhadujeme, že v blízké budoucnosti bude mít většina firem a domácností vlastní generátor pro běžnou potřebu. 


Jak je účinný samotný ozonový generátor?

Jde v podstatě o čističku vzduchu prostřednictvím jiného plynu – ozonu, což je modifikace kyslíku. Generátory obvykle pracují 120 minut a podle technického typu obsluhují určitou plochu. Mají tichý provoz, nízkou spotřebu i váhu.

bottom of page